Jakie miejsca są dobre na randkę?

Po wielu godzinach rozmów decyduje się na spotkanie na żywo. Czasem czas pisania wiadomości, a realna randka trwają zdecydowanie krócej. Nieraz już następnego dnia decydujemy się na spotkanie. W tym momencie pojawia się problem ze znalezieniem miejsca do randkowania. Aby randki w niemczech mogły się odbyć warto postawić na kilka ciekawych propozycji. Oto i one.

Kawiarnia vs restauracja

Na pierwszą randkę decydujemy się wybierać tę nieszczęsną restauracje. Dlatego to nie jest udany pomysł? Zwykle restauracja to miejsce o eleganckim charakterze. Pomysł na randki w niemczech w tym przybytku wymaga od nas zastosowania zasad dress codu. Wchodząc do pięknego miejsca i odświętnym stroju nie zachowujemy się dość swobodnie. Jeśli nasza towarzyszka i my jadamy na co dzień w takich miejscach randkę możemy uznać za udaną.

Jednak w większości przypadków nie odwiedzamy takich miejsc. Dlatego warto wybrać zupełnie inną opcję na pierwsze spotkanie. Klasycznym pomysłem na randki w niemczech jest możliwość odwiedzenia restauracji. W tego rodzaju miejscach obowiązuje schludny, ale swobodny strój. Nie musimy ubierać białych koszul, małej czarnej czy bardziej odświętnego stroju. Bez problemu możemy pojawić się w dżinsach, sukience koktajlowej, spacerowej czy nawet w spódnicy. Swoboda stroju oraz brak kompletu sztućców do różnych typów dań nie jest problematyczna dla drugiej strony.

Druga rzecz to ceny. Randka w kawiarni nie kosztuje wiele. Nawet za dobrą kawę zapłacimy niewiele. W przypadku restauracji ceny mogą wynieść znacznie więcej, a nawet przekroczyć nasz budżet. Inwestowanie zbyt dużej kwoty pieniędzy, kiedy na co dzień nie możemy sobie pozwolić na jedzenie w restauracjach nie jest dobrym pomysłem.

Jakie portale randkowe mają dobre opinie?

Każdy użytkownik może ocenić aplikację z której korzysta. Tyczy się to również portali randkowych. Jednym z najpopularniejszych jest Badoo. Chętnie wybierany jest Tinder, Sympatia.pl, eDarling, Fotka.pl, Flirt. Ludzie rejestrują się tam nie tylko żeby znaleźć drugą połówkę lub kochanka, ale także znajomych.

Wpisując w wyszukiwarkę portale randkowe opinie zobaczysz ranking najlepiej ocenianych stron randkowych. Ludzie o Badoo piszą, że poznali świetnych znajomych, żonę, partnera do związku bez zobowiązań. Skorzystali z funkcji dodatkowych, które można kupić lub uzyskać oglądając reklamy. Tinder także zbiera pozytywne komentarze. Z aplikacji korzysta bardzo dużo ludzi z różnych części Polski i Europy, dzięki temu znaleźć można partnera z okolic. Interesująca jest również Fotka.pl. O tej stronie przeczytasz, że aplikacja jest dobrze zrobiona, poznać można wiele osób, wiele funkcji jest bezpłatnych itd. Dobre oceny zbiera Sympatia.pl, eDarling, Flirt. W sieci są także inne strony i aplikacje do poznawania ludzi. Jeżeli nie interesuje Cię stały związek, to zwróć uwagę na Erodate. Ten serwis jest polecany przez użytkowników. Przeczytasz o nim, że zasady są dziecinnie proste, jest dużo zarejestrowanych osób w różnym wieku, w ofercie mają pakiety vip.

Przeglądając portale randkowe opinie zauważysz, że na temat jednej strony jest dużo różnych często odmiennych zdań. Jedni są zadowoleni z usług, a inni nie. Dobrze jest się zasugerować oceną użytkowników, ale najlepiej przetestować osobiście.

Podrywaj nie byle kogo!

To mało odkrywcze i wielu to podnosi, ale naprawdę nie ma złotej reguły werbalnej pozwalającej ze stuprocentową pewnością poderwać dziewczynę! Nie oznacza to jednak, że sytuacja jest beznadziejna, wręcz przeciwnie.

Najczęściej podrywamy dziewczyny w jednym, konkretnym celu, wszyscy wiemy jakim. Czy więc poszukujemy dziewczyny na noc, czy też wiążemy z podrywem nadzieję na dłuższy zwiazek reguły są zawsze te same. 1. Nie robimy z siebie idioty. 2. Nie uogólniamy. 3. Staramy się być zabawni i uśmiechamy się !

1Jakiekolwiek szaleństwa, wycia, odgłosy dźwiękonaśladowcze, gwizdania, cmokania, wulgarność oraz „suniowanie” czy polo „foczkowanie” są zabronione pod karą śmierci. Dziewczyny nie są głupie i dokładnie wiedzą o co chodzi, ale żadna nie ma zamiaru iść do łóżka albo związać się z nieokrzesanym debilem, po którym nie wiadomo czego się spodziewać.

2. Pamiętajmy, teksty na podryw dziewczyny muszą być inteligentne, śmieszne, ale także wiarygodne. Żadna nie uwierzy jeśli jej powiesz, że jest seksowna jak Doda albo piękna jak Magdalena Ogórek. Uznają, że jesteś trywialny i być może głupi. Za to jeśli powiesz: ładnie się uśmiechasz, albo podoba mi się kształt twoich ust, bądź masz śliczne, smukłe dłonie z pewnością spojrzą na ciebie uważniej i pomyślą, że może warty jesteś zachody.

3. Starajmy się być zabawni i ciekawi, jeśli żartujemy, to nie z niej tylko z czegoś wokół was, albo z siebie. No i uśmiechamy się, nie całą gębą, ale dyskretnie i szczerze.

A teraz kilka tekstów!

Aniołom jest smutno, bo jeden z nich postanowił zamieszkać na ziemi. 

Może mam odstające uszy, ale za to gorące i szczere serce. 

Masz piękne oczy. Pewnie swoim spojrzeniem onieśmieliłaś wielu chłopaków? Bo mnie na pewno! 

Chodzisz jak pantera, tańczysz jak zawodowa tancerka, a uśmiechasz się jak królowa nocy! 

Chciałbym abyś nie miała chłopaka. Jeśli go masz, facet musi być największym szczęsciarzem na świecie. 

Mam na imię Jacek i zanim mnie spławisz, pozwól powiedzieć tylko jedno zdanie….Ślicznie ogarniasz włosy z czoła. 

Oczywiście są dziewczyny, które dadzą się złapać na każdy bajer, ale w takiej sytuacji, poradzicie sobie doskonale sami. I pamiętajcie, tekst na podryw dziewczyny, jest tak dobry, jak bardzo chcecie ją poderwać!

Kopiowanie zabronione

Exit mobile version