Jakie miejsca są dobre na randkę?

Po wielu godzinach rozmów decyduje się na spotkanie na żywo. Czasem czas pisania wiadomości, a realna randka trwają zdecydowanie krócej. Nieraz już następnego dnia decydujemy się na spotkanie. W tym momencie pojawia się problem ze znalezieniem miejsca do randkowania. Aby randki w niemczech mogły się odbyć warto postawić na kilka ciekawych propozycji. Oto i one.

Kawiarnia vs restauracja

Na pierwszą randkę decydujemy się wybierać tę nieszczęsną restauracje. Dlatego to nie jest udany pomysł? Zwykle restauracja to miejsce o eleganckim charakterze. Pomysł na randki w niemczech w tym przybytku wymaga od nas zastosowania zasad dress codu. Wchodząc do pięknego miejsca i odświętnym stroju nie zachowujemy się dość swobodnie. Jeśli nasza towarzyszka i my jadamy na co dzień w takich miejscach randkę możemy uznać za udaną.

Jednak w większości przypadków nie odwiedzamy takich miejsc. Dlatego warto wybrać zupełnie inną opcję na pierwsze spotkanie. Klasycznym pomysłem na randki w niemczech jest możliwość odwiedzenia restauracji. W tego rodzaju miejscach obowiązuje schludny, ale swobodny strój. Nie musimy ubierać białych koszul, małej czarnej czy bardziej odświętnego stroju. Bez problemu możemy pojawić się w dżinsach, sukience koktajlowej, spacerowej czy nawet w spódnicy. Swoboda stroju oraz brak kompletu sztućców do różnych typów dań nie jest problematyczna dla drugiej strony.

Druga rzecz to ceny. Randka w kawiarni nie kosztuje wiele. Nawet za dobrą kawę zapłacimy niewiele. W przypadku restauracji ceny mogą wynieść znacznie więcej, a nawet przekroczyć nasz budżet. Inwestowanie zbyt dużej kwoty pieniędzy, kiedy na co dzień nie możemy sobie pozwolić na jedzenie w restauracjach nie jest dobrym pomysłem.