Podrywaj nie byle kogo!

To mało odkrywcze i wielu to podnosi, ale naprawdę nie ma złotej reguły werbalnej pozwalającej ze stuprocentową pewnością poderwać dziewczynę! Nie oznacza to jednak, że sytuacja jest beznadziejna, wręcz przeciwnie.

Najczęściej podrywamy dziewczyny w jednym, konkretnym celu, wszyscy wiemy jakim. Czy więc poszukujemy dziewczyny na noc, czy też wiążemy z podrywem nadzieję na dłuższy zwiazek reguły są zawsze te same. 1. Nie robimy z siebie idioty. 2. Nie uogólniamy. 3. Staramy się być zabawni i uśmiechamy się !

1Jakiekolwiek szaleństwa, wycia, odgłosy dźwiękonaśladowcze, gwizdania, cmokania, wulgarność oraz „suniowanie” czy polo „foczkowanie” są zabronione pod karą śmierci. Dziewczyny nie są głupie i dokładnie wiedzą o co chodzi, ale żadna nie ma zamiaru iść do łóżka albo związać się z nieokrzesanym debilem, po którym nie wiadomo czego się spodziewać.

2. Pamiętajmy, teksty na podryw dziewczyny muszą być inteligentne, śmieszne, ale także wiarygodne. Żadna nie uwierzy jeśli jej powiesz, że jest seksowna jak Doda albo piękna jak Magdalena Ogórek. Uznają, że jesteś trywialny i być może głupi. Za to jeśli powiesz: ładnie się uśmiechasz, albo podoba mi się kształt twoich ust, bądź masz śliczne, smukłe dłonie z pewnością spojrzą na ciebie uważniej i pomyślą, że może warty jesteś zachody.

3. Starajmy się być zabawni i ciekawi, jeśli żartujemy, to nie z niej tylko z czegoś wokół was, albo z siebie. No i uśmiechamy się, nie całą gębą, ale dyskretnie i szczerze.

A teraz kilka tekstów!

Aniołom jest smutno, bo jeden z nich postanowił zamieszkać na ziemi. 

Może mam odstające uszy, ale za to gorące i szczere serce. 

Masz piękne oczy. Pewnie swoim spojrzeniem onieśmieliłaś wielu chłopaków? Bo mnie na pewno! 

Chodzisz jak pantera, tańczysz jak zawodowa tancerka, a uśmiechasz się jak królowa nocy! 

Chciałbym abyś nie miała chłopaka. Jeśli go masz, facet musi być największym szczęsciarzem na świecie. 

Mam na imię Jacek i zanim mnie spławisz, pozwól powiedzieć tylko jedno zdanie….Ślicznie ogarniasz włosy z czoła. 

Oczywiście są dziewczyny, które dadzą się złapać na każdy bajer, ale w takiej sytuacji, poradzicie sobie doskonale sami. I pamiętajcie, tekst na podryw dziewczyny, jest tak dobry, jak bardzo chcecie ją poderwać!